محصولات شرکت پلاست پویش


پکینگ

پکینگ مدیا گام 19

این پکینگ ها یکی از پرمصرف ترین پکینگ ها در صنایع مختلف می باشند. داشتن گام 19 و نسبت سطح به حجم 150 مترمربع به ازای هر متر مکعب موجب می شود این پکینگ ها از یک سو دارای راندمان ترمودینامیکی بالایی باشندو از سوی دیگر از نظر رسوب گیری نیز در محدوده مناسبی قرار گیرند. پلاست پویش امکان تولید این نوع پکینگ ها را در ضخامتهای مختلف با ابعاد درخواستی دارا می باشد.علاوه بر این موضوع این پکینگ ها با اندکی تغییر در فرمولاسیون ورق در تصفیه خانه های فاضلاب مورد استفاده قرار میگیرد.

پکینگ

پکینگ مدیا گام 12

این پکینگ ها معمولا برای کاربردهای آبهای تمیز استفاده می شوند .کوچکی چشمه های عبور آب و هوا سبب رسیدن به بالاترین راندمان انتقال حرارت و جرم خواهد بود.نسبت سطح به حجم 250 متر مربع به ازای هر متر مکعب در این نوع پکینگ موجب می شوند که در برجهای خنک کننده ای که از این نوع پکینگ استفاده می شوند می توان سطح مقطع را حتی الامکان کوچکتر در نظر گرفت.اما استفاده از این نوع پکینگ ها در سیکلهای آب کثیف نظیر صنایع فولاد و ریخته گری ، رب سازی، تولید روغن نباتی (آبهای چرب) و بطور کلی آبهای دارای سختی بالا توصیه نمی شود چرا که در آغاز کار برج ، راندمان مطلوبی از برج را خواهید دید ولی بسرعت راندمان برج در اثر گرفتگی چشمه های عبور آب و هوا کاهش خواهد یافت و تعویض پکینگ اجتناب ناپذیر خواهد بود. وجود مسیر لانه زنبوری باعث تبدیل قطرات آب به لایه های فیلم آب شده , سطح تماس آن با هوا را افزایش می دهد و در نتیجه راندمان انتقال حرارت و جرم را بالا می برد و علاوه بر این زاویه مسیر عبور هوا بگونه ای طراحی شده است که کمترین افت فشار را ایجاد می کند. موارد استفاده : برج های خنک کننده جریان مخالف,اسکرابرها و شوینده های گاز,مزارع پرورش ماهی,فیلتراسیون مرغداریها,گاز زدایی,سیستم های تصفیه آب,صافیهای چکنده

پکینگ

پکینگ شانه تخم مرغی

این نوع پکینگها از جنس پی وی سی با روکش آنتی یو وی ، ضد جلبک و دارای خاصیت خود خاموش کنی وبا افزودنیهای خاص جهت افزایش استحکام و ضربه پذیری تولید می شوند. ضخامت ورق مورد استفاده با توجه به مورد کاربری ودرخواست مشتری متغیر می باشد. محدود ه دمایی قابل استفاده ۱۰ تا ۵۵ درجه سانتیگراد برای کارکرد طولانی و برای کارکرد کوتاه تا ۶۵ درجه سانتیگراد می باشد. وجود کانالهای مجزای آب و هوا و تبدیل قطرات آب به لایه های فیلم موجب بوجود آمدن حداکثر سطح تماس وانتقال حرارت و جرم می شود و علاوه بر این بدلیل باز بودن مسیر هواحداقل افت فشاردر این مسیر وجود خواهد داشت. موارد استفاده :
• برجهای خنک کننده جریان متقاطع و ترکیبی ( متقاطع مخالف)
• اسکرابرها
• شوینده های گاز
• مزارع پرورش ماهی
• فیلتراسیون مرغداریها
• گاز زدایی
• سیستمهای تصفیه آب
• صافیهای چکنده جهت سیستمهای تصفیه فاضلاب

پکینگ

پکینگ مدیا گام 14

کینگ مدیا گام 14 باسطح ویژه تقریبی 220متر مربع بر متر مکعب با ضخامت 400میکرون و رنگ طوسی تولید می شوند که در برج های خنک کننده کانتر فلو و صنایع پتروشیمی و صنعت تهویه و تبرید و تصفیه فاضلابی مورداستفاده قرار میگیرد. شرکت پلاست پویش محدودیتی در تولید این محصول با ضخامت و ابعاد و رنگ در خواستی خریداران ندارد.

پکینگ

پکینگ مدیا گام 16

پکینگ مدیا گام 16 با ضخامت ورق:400میکرون و رنگ طوسی در ابعاد استانداد تولید می شود.این پکینگ ها با سطح ویژه تقریبی170 متر مربع برمتر مکعب، مکانیسم عملی مشابه مدیای ثابت گام19 دارند که در برج های خنک کننده کانترفلو و صنایع پتروشیمی و تصفیه فاضلاب و پرورش قارچ ، پرورش ماهی،کشتارگاه ها و ...

پکینگ

قطره گیر

قطره گیر: قطره گیرهای تولیدی پلاست پویش با ضخامت 600میکرون و متناسب با نوع کاربرد،برج های خنک کننده و کیفیت هوا و آب در گردش،حداکثر عملکرد حرارتی و حداقل میزان افت فشار را دارا می باشد و قابلیت انتخاب گستره ی وسیعی از ابعاد،گام و ضخامت و رنگ ورق های pvc را ایجاد می نماید..

پکینگ

پکینگ آلمانی (موشکی)

این نوع پکینگ از پرکننده های نوع فیلم محسوب می شود.جریان آب پس از ورود به سطح پکینگ صورت لایه ای از فیلم آب روی سطح پلیمری درامده در مجاورت هوای ورودی از کانال هوایی پکینگ ، انتقال حرارت و جرم انجام می شود. مسیر کانال ها در این نوع پکینگ بصورت عمودی بوده و سیستم پخش آب در این مدل بصورت شاخه ای می باشد. مسیر شاخه ای آب و کانال هوا باعث بالا رفتن راندمان در این نوع پکینگ و در عین حال کاهش امکان رسوبگذاری خواهد بود،در نتیجه این نوع پکینگ در ردیف پکینگ های ضدرسوب قرار خواهد گرفت. سطح ویژه این نوع پکینگ 150 مربع بر متر مکعب می باشد کاربردها:انواع برج خنک کننده – خنثی کننده های گاز و دود – مدیای ثابت در سیستم های فاضلابی ، پر کننده های سیستم RBC – سیستمهای جذب آب سطحی

پکینگ

پکینگ شانه تخم مرغی قطره گیر دار

شانه تخم مرغی قطره گیرداراز جنس پی وی سی با ضخامت ورق 500میکرون و رنگ طوسی تولید می شود.پکینگ های شانه تخم مرغی ابارایی در نوع خاصی از کولینگ تاور ها که به ابارایی موسوم هستند استفاده می شود.شرکت پلاست پویش محدودیتی در تولید این محصول با ضخامت و ابعاد و رنگ در خواستی خریداران ندارد.

مدیر فروش : قدیری 09127569374

دفتر مرکزی: 08642224694- 08642224697

ایمیل فروش : pelast.pooiesh@gmail.com

ایمیل پشتیبانی : pelastpooiesh@yahoo.com

WebDesign:Yasser Ekramian