• پست الکترونیک

    pelast.pooiesh@gmail.com
  • ساعات پاسخگویی 8-17

    0912-1771200
2019-05-10

درباره ما

بسمه تعالی

 پلاست پویش بزرگترین مرکز تخصصی پکینگ مدیا در ایران

پکینگ مدیا ,قطره گیر , پکینگ کولینگ تاور

اینک با استعانت از ایزد متعال و سعی و تلاش مستمر در امر تولید و صنعت، پلاست پویش در امر تولید پکینگ های پی وی سی و انواع ورق های پی وی سی سخت به موفقیت های چشم گیری دست یافته است. پلاست پویش تولیدکننده ی ورقهای پی وی سی سخت وپکینگ های پی وی سی با سابقه ی فعالیت قریب به ۱۵سال در شهرستان ساوه استان مرکزی به این امر اشتغال دارد. فرآورده های شرکت مزبور در گریدها،رنگها،ضخامت،وگام های گوناگون جهت استفاده درکولینگ تاورها (cooling tower)،شرکت های تولیدی،پالایشگاه ها،تصفیه خانه ها و سایر مصارف صنعتی به کار می رود .

به حول و قوه ی الهی با بهره گیری از تکنولوژی مدرن این صنعت پلاست پویش در زمینه ی تولید محصول با کیفیت گام های مؤثری را برداشته است و محصول این شرکت قابل رقابت با سایر محصولات مشابه وارداتی می باشد. چارچوب ساختاری و مدیریتی پلاست پویش بر سه اصل مهم و کلیدی کیفیت عالی،قیمت مناسب و تعهد و مسئولیت پذیری در زمان تحویل محصول به صنعتگران،پایبند می باشد. لازم بذکر است قیمت فرآورده های تولیدی این شرکت به دلیل دارا بودن خط تولید مجهز و مدرن ورق های پی وی سی سخت و حذف واسطه ها و رقابت با سایر تولید کنندگان بسیار مناسب و قابل تأمل می باشد.لیست قیمت های محصولات شرکت به پیوست ارسال می گردد .

قطره گیر, قطره گیر برج خنک کننده, پکینگ شانه تخم مرغی, قطره گیر PVC, قطره گیر سلولی, پکینگ مدیا ثابت, پکینگ مدیا, پکینگ پی وی سی , پکینگ کولینگ تاور, پکینگ برج خنک کننده, پکینگ گام ۱۹, پکینگ, قطره گیر لانه زنبوری

اینک قضاوت با شما مدیران وصنعتگران عزیز
شماره تلفکس: ۴۲۲۵۰۳۴۹-۴۲۲۵۰۳۸۰-۰۸۶
قدیری: ۰۹۱۲۷۵۶۹۳۷۴
ایمیل شرکت : pelast.pooiesh[at]gmail.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *