• پست الکترونیک

    pelast.pooiesh@gmail.com
  • ساعات پاسخگویی 8-17

    0912-1771200
2019-05-10

قطره گیر

قطره گیر , قطره گیرلانه زنبوری ,قطره گیر برج خنک کننده

قطره گیر , قطره گیر برج خنک کننده ,قطره گیر کولینگ تاور

قطره گیر برج خنک کننده چیست؟

قطره گیر برج خنک کننده قطعه‌ای است که نمی‌گذارد قطره‌های آب تخلیه‌شده از برج خنک کننده در هوا به دام بیفتند . درنتیجه میزان هدر رفتن آب از برج را به کمترین میزان می‌رساند. آن‌ها جهت جریان هوا در سرتاسر برج را تغییر می‌دهند. تا مانع حرکت قطره‌های آب به سمت بالا شوند .

از این طریق می‌توانند موجب کاهش هدر رفتن آب شوند. وجود آب برای عملکرد برج خنک کننده اهمیت زیادی دارد . بنابراین، کاهش اتلاف آب می‌تواند موجب صرفه‌جویی بالایی شود. بهتر است همواره مطمئن باشید که قطره گیر با کیفیت بالایی روی این دستگاه خود نصب کرده‌اید .تا در دستگاه های شما عمر طولانی‌تر و هم کارآمدی آن بالاتر رود .

قطره گیر

به منظور جلوگیری از پخش ذرات آب و جلوگیری از خروج قطرات آب از کولینگ تاور از قطره گیر استفاده می شود . انتخاب قطره گیر مناسب تاثیر قابل توجهی در صرفه جویی مصرف آب دارد . راندمان قطره گیر با نسبت هدر رفت قطره به نرخ جریان آب مشخص می شود.

راندمان قطره گیر به پارامترهای مختلفی از جمله: سرعت ثابت هوا و نوع قطره گیر، روش مونتاژ المانهای قطره گیر، طریقه نصب، محل نصب و … بستگی دارد.

قطره گیر های پلاست پویش

قطره گیرهای تولیدی پلاست پویش باضخامت ۶۰۰میکرون و متناسب بانوع کاربرد،برج های خنک کننده وکیفیت هواو آب درگردش،حداکثرعملکردحرارتی و حداقل میزان افت فشاررادارا می باشد. قابلیت انتخاب گستره ی وسیعی از ابعاد،گام و ضخامت و رنگ ورق های pvc را ایجاد می نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد قطره گیر های تولیدی پلاست پویش شما می توانید با کارشناس فروش ما تماس حاصل فرمائید .

تلفن تماس :۰۹۱۲۷۵۶۹۳۷۴

ایمیل :pelast.pooiesh[at]gmail.com

پلاست پویش ارائه دهنده قطره گیر های برج خنک کننده

قطره گیر , قطره گیرلانه زنبوری ,قطره گیر برج خنک کننده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *